معرفی مختصر


مهندس محمد ستوده بیش از بیست سال تجربه کار حرفه ای در حوزه آموزش تخصصی ، مشاوره و مجری پروژه در زمینه سرویس های شبکه و امنیت سایبری را داراست.
همچنین تدریس را بصورت حرفه ای با دوره MCSE2000 آغاز و تا به امروز دوره های تخصصی و فوق تخصصی MCSE,VCP,SECURITY,CISSP ... را در بسیاری از مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها از قبیل دانشگاه الزهرا ، علم و صنعت ایران ، شهید بهشتی ، آزاد تهران جنوب ، آزاد تهران مرکز، موسسه آموزش عالی مهرپویان ، موسسه آموزش عالی علوم تهران ، مجتمع فنی تهران ، آکادمی شاتل ، مرکز آموزش های تخصصی فرداد و... و همینطور سازمان ها و شرکت هایی از قبیل مخابرات ایران ، مدیریت برق ، قوه قضاییه ، صدا و سیما ، نفت و گاز ، دیوان عدالت اداری ، سازمان هوا و فضا ، بیمارستان شهید چمران ، گروه شرکت های شاتل و... ادامه داده است و در این مسیر حدود ۲۰ مدرس نیز تربیت کرده و به عنوان مدیر پروژه و مشاور در بسیاری از پروژه های کلان کشوری در سایزهای حدود ۷۰ هزار کاربر در ۱۰۰۰ مرکز جغرافیایی ایفای نقش کرده است.
در همین راستا با تربیت بیش از ۲۰۰۰ نیروی انسانی متخصص ، گامی کوچک در جهت توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور ایران عزیز برداشته است.